BeautyLider na Facebooku
BeautyLider Instagram

Kurs peeling kawitacyjny

Liczba godzin lekcyjnych: 4
Peeling kawitacyjny jest metodą oczyszczania skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowych. Jest to doskonała alternatywa do oczyszczania mechanicznego i peelingów chemicznych. Metoda ta pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i meszków włosowych, jak i na pozbycie się zaskórników.
Rezerwacja szkolenia

Kurs peeling kawitacyjny to doskonały sposób na poznanie zabiegu zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Uczestnicy kursu poznają wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu, poznają jego specyfikę i zdobędą umiejętności pozwalające im na samodzielne wykonywanie zabiegu w gabinecie kosmetycznym.

Peeling kawitacyjny – na czym polega?

Peeling kawitacyjny jest metodą oczyszczania skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowych. Jest to doskonała alternatywa do oczyszczania mechanicznego i peelingów chemicznych. Metoda ta pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i meszków włosowych, a także na eliminację zaskórników.

Samo oczyszczanie i złuszczanie się naskórka następuje dzięki zjawisku kawitacji, które ma miejsce w chwili, gdy wilgotną skórę potraktuje się falami ultradźwiękowymi. Fala ultradźwiękowa powoduje gwałtowne odparowanie cząsteczek wody, które z kolei parując usuwają zewnętrzną warstwę naskórka. Zabieg ten jest bezpieczny i bezbolesny. W wyniku przeprowadzenia zabiegu skóra staje się gładka, elastyczna, miękka i rozświetlona.

Kurs Peeling Kawitacyjny

Kurs peeling kawitacyjny – program:

Część teoretyczna:

  • prezentacja obowiązujących zasad bhp i wymogów Sanepidu
  • szczegółowe omówienie i prezentacja zabiegu
  • zapoznanie ze wskazaniami i przeciwwskazaniami do jego przeprowadzenia
  • omówienie zaleceń po wykonanym zabiegu
  • zapoznanie z częstotliwością wykonywania zabiegu
  • prezentacja poszczególnych etapów zabiegu
  • przekazanie informacji o zasadach łączenia z innymi zabiegami

Część praktyczna:

  • odpowiednie przygotowanie klientki do zabiegu
  • praktyczne ćwiczenia na modelce
  • pielęgnacja pozabiegowa

Po ukończeniu kursu i jego zaliczeniu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat w języku polskim i angielskim, honorowany zarówno w Polsce, jak i w innych krajach Unii Europejskiej.

Zacznij swoją karierę z Beauty Lider

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój kurs już teraz! Jeżeli masz pytanie dot. kursu lub szkolenia – zadzwoń lub napisz.

Rezerwacja kursu

© Beauty Lider 2019 - 2022. Szkolenia kosmetyczne i kursy kosmetyczne Warszawa

Projekt i realizacja © Inter Web Warszawa 2019