BeautyLider na Facebooku
BeautyLider Instagram

Kurs manicure pedicure SPA

Liczba godzin lekcyjnych: 8
Niniejszy program to kurs pielęgnacji dłoni i stóp, czyli manicure i pedicure z zabiegami SPA. Podczas kursu przekazana zostanie wiedza na temat 4 technik wykonania manicure. Ponadto będzie mowa o zabiegach SPA na dłonie i stopy. Będą to zabiegi relaksujące, odprężające i pielęgnujące skórę, z użyciem profesjonalnych kosmetyków.
Rezerwacja szkolenia

Kurs manicure pedicure SPA

Kurs manicure pedicure SPA poświęcony jest pielęgnacji dłoni i stóp. Uczestnicy kursu zdobędą wiedzę i umiejętności z zakresu 4 technik wykonania manicure, czyli manicure klasycznego, manicure suchego, manicure biologicznegomanicure SPA.  Wykonają również pedicure klasyczny oraz pedicure SPA. Szkolenie pozwoli kursantom zapoznać się z zabiegami SPA na dłonie i stopy. Wśród nich znajdą się zabiegi odprężające, relaksujące i pielęgnujące skórę. Do wszystkich zabiegów zastosowane zostaną profesjonalne kosmetyki.

Co kryje się pod pojęciem manicure SPA?

Manicure SPA jest jednym z tych zabiegów, które przekonują do siebie coraz szersze grono osób.  Stosowane zabiegi pielęgnacyjne obejmują nie tylko pielęgnację paznokci, ale również dłoni. W rezultacie, dłonie i stopy są zdrowsze, bardziej zadbane, odżywione i nawilżone. Skóra staje się bardziej elastyczna i miękka. Aby uzyskać taki efekt niezbędne jest zastosowanie kilku czynności pielęgnacyjnych. Możemy do nich zaliczyć wykonanie klasycznego manicure, peelingu umożliwiającego usunięcie przesuszonej warstwy naskórka oraz maski odżywczej. Wszystko to w połączeniu z relaksacyjnym masażem dłoni gwarantuje, że zarówno efekty wizualne zabiegu jak i samopoczucie klientki będą w pełni zadowalające.

Czym jest pedicure SPA?

Pedicure SPA to zabieg, który docenią kobiety borykające się z problemem szorstkiej, łuszczącej się i wykazującej brak nawilżenia skóry stóp. Szereg czynności wykonywanych w ramach pedicure SPA obejmuje m.in. kąpiel stóp, peeling pozwalający na usunięcie zrogowaceń i zgrubień skóry, zabiegi na skórki, relaksacyjny masaż oraz aplikację nawilżającej maseczki. Dzięki nim skóra stóp staje się nawilżona i zregenerowana a krążenie ulega poprawie.

Kurs manicure pedicure SPA – program

1. Część pierwsza – teoretyczna

  • omówienie procedur z zakresu bhp w zakresie pielęgnacji dłoni i stóp
  • prezentacja metod i środków oraz ogólnych zasad dezynfekcji i sterylizacji narzędzi wykorzystywanych podczas zabiegów
  • przekazanie ogólnych zaleceń w przypadku schorzeń i chorób paznokci
  • wskazania i przeciwwskazania do wykonania zabiegu

2. Część druga – praktyczna

  • wykonanie manicure klasycznego
  • wykonanie manicure suchego (z pomocą frezarki)
  • wykonanie manicure biologicznego
  • wykonanie manicure SPA
  • wykonanie pedicure klasycznego
  • wykonanie pedicure SPA

Na zakończenie kursu w Beauty Lider w Warszawie kursanci otrzymują certyfikat w języku polskim oraz angielskim, jak również świadectwo zgodne ze wzorem MEN.

Zacznij swoją karierę z Beauty Lider

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój kurs już teraz! Jeżeli masz pytanie dot. kursu lub szkolenia – zadzwoń lub napisz.

Rezerwacja kursu

© Beauty Lider 2019 - 2022. Szkolenia kosmetyczne i kursy kosmetyczne Warszawa

Projekt i realizacja © Inter Web Warszawa 2019