Szkolenie lifting rzęs

Profesjonalny kurs liftingu rzęs w Beauty Lider Centrum Szkoleń Kosmetycznych, Podologicznych i Medycyny Estetycznej w Warszawie pozwoli zapoznać się z wręcz rewolucyjnym zabiegiem, dzięki któremu nawet proste i niesforne rzęsy stają się podkręcone i pięknie uporządkowane.

Sam zabieg pozwala na uzyskanie efektu dłuższych, podkręconych i zdecydowanie gęstszych rzęs

Polecany jest szczególnie tym klientkom, które borykają się z problemem prostych rzęs, a dla których tradycyjne metody okazują się niewystarczające. Zatem jeśli zalotka lub podkręcający tusz do rzęs nie są w pełni satysfakcjonujące, wówczas lifting rzęs będzie odpowiednią propozycją.

Celem kursu liftingu rzęs jest zdobycie zupełnie nowego zakresu wiedzy teoretycznej, w połączeniu oczywiście z zajęciami praktycznymi. Po ukończeniu kursu każdy jego uczestnik będzie posiadał umiejętności właściwego przygotowania stanowiska pracy, jak i prawidłowego wykonania samego zabiegu.

Kurs liftingu rzęs adresowany jest przede wszystkim do osób już aktywnych zawodowo w zakresie profesjonalnej kosmetyki, jak i chcących w tej branży zaistnieć. Nabyta wiedza i umiejętności praktyczne pozwolą na prowadzenie zabiegów kosmetycznych z wykorzystaniem najnowocześniejszych i wręcz innowacyjnych metod.

Harmonogram kursu przewiduje następujące elementy:

  • omówienie i prezentacja techniki wykonywania zabiegu
  • zapoznanie z zasadami BHP i wymogami Sanepidu
  • prezentacja wskazań i przeciwskazań
  • omówienie zaleceń dla klientki
  • prezentacja techniki wykonania zabiegu
  • pokaz i ćwiczenia praktyczne na manekinie
  • pokaz i ćwiczenia praktyczne na modelce

Idea szkoleń jest taka, by każda uczestnicząca w nim osoba miała indywidualny kontakt z instruktorem. Stąd organizacja szkolenia przewiduje tylko nieduże grupy osób. Ponadto kursy odbywają się tylko z wykorzystaniem atestowanych produktów, natomiast po jego ukończeniu kursanci otrzymują świadectwo ukończenia w języku polskim i angielskim, honorowane zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii Europejskiej.

Zarezerwuj szkolenie!

15 + 4 =

Miejsce szkolenia

Beauty Lider
Centrum Szkoleń Kosmetycznych
Nowogrodzka 84/86
02-018 Warszawa

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój kurs już teraz! Jeżeli masz pytanie dot. kursu lub szkolenia - zadzwoń lub napisz.

Profesjonalne Centrum Szkoleń Kosmetycznych, Podologicznych i Medycyny Estetycznej w Warszawie Beauty Lider!

Zadzwoń do nas

+48 791-324-718
+48 882-033-000
+48 22 727 11 38

Adres

Nowogrodzka 84/86, 02-018 Warszawa

Napisz wiadomość