Bezpłatne szkolenia dla pracowników

Skorzystaj z okazji i podnieś kwalifikacje swoich pracowników w ramach wniosku o dofinansowanie z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Nasza firma Beauty Lider Centrum Szkoleń Kosmetycznych, Podologicznych i Medycyny Estetycznej współpracuje organizacjami instytucjami rządowymi i unijnymi w ramach dofinansowania szkoleń kosmetycznych.

Firmy korzystające z dofinansowania Krajowego Funduszu Szkoleń różnych form kształcenia ustawicznego pracowników zwiększają społeczny potencjał kadrowy i umacniają pozycję firmy na rynku.

Pracodawcy którzy zobowiązany jest do ułatwienia podnoszenia kwalifikacji i nabywania nowych kompetencji zawodowych swoich pracowników mogą doświadczyć korzyści i podnieść kwalifikacje swoich pracowników korzystając z bezpłatnego dofinansowania z Krajowego Funduszu Szkoleniowego do kwoty 12000zł.

Jeśli jesteś pracodawcą lub pracownikiem i zainteresowała cię nasza oferta bezpłatnych zawodowych szkoleń kosmetycznych lub podologicznych  i chcesz skorzystać z dofinansowania zapraszamy do kontaktu. Każdemu służymy pomocą w doborze odpowiedniego szkolenia i dogodnego terminu.

Możliwością dofinansowania jest objęta cała oferta szkoleń dostępnych w Beauty Lider Centrum Szkoleń Kosmetycznych, Podologicznych i Medycyny Estetycznej sprawdź szczegóły oferty. 

Zapytaj: 
Kontakt: tel. +48 791-324-718 , +48 882-033-000

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swój kurs już teraz! Jeżeli masz pytanie dot. kursu lub szkolenia - zadzwoń lub napisz.

Profesjonalne Centrum Szkoleń Kosmetycznych, Podologicznych i Medycyny Estetycznej w Warszawie Beauty Lider!

Zadzwoń do nas

+48 791-324-718
+48 882-033-000
+48 22 727 11 38

Adres

Nowogrodzka 84/86, 02-018 Warszawa

Napisz wiadomość